تبلیغات
بهترین وبلاگ اساسین کرید - داستان بازی اساسینس کریدII


درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

نظرسنجی:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

داستان بازی اساسینس کریدII

یکشنبه 14 آبان 1391-04:56 ب.ظ

داستان بازی اساسینس کریدII


خلاصه ای از قبل...

در قسمت قبلی با هم خواندیم و حس کردیم که هنری که در درون بازی Assassin's Creed 2 است یکی از عمیق ترین هنرهای ساخته شده در دنیای گیم است.هنری بسیار زیبا و زنده که در دنیای سرگرمیها کم نظیر است؛ نفوذ به مکانهایی زیبا و در عین حال با درون مایه تاریک، نقشی زیبا از تاریخ رنسانس را در درون دنیای بازیها بوجود آورده است و حس آن از نزدیک ترین شکل ممکنه از رویاهایی است که سازندگان میخواهند آن را به تصویر بکشند! آن هم نه تصویری ساده و گذرا بلکه تصویری عمیق و تاریخی که میتوان آن را آزادانه و از نزدیک حس کرد و میتوان روی آن فکر کرد آن هم نه فکری از قبل تعیین شده بلکه فکری بر پایه محیط آزاد بازی! نگاه کردن به این بازی نیز از لحاظ  هنر و معیارهای تاریخی و هنری درون آن دیدنی و فوق العاده است و این چیزی بود که در قسمت اول پیش نمایش به آن رسیدیدم ولی آن هنر تنها معیار بازی Assassin's Creed 2 نیست، چون اینبار شما شاهد یکی از عمیق ترین گیم پلی هایی هستید که در اینطور بازیها میتوان آن را به تصویر کشید! اگر فکر میکنید نسخه اول بازی AC یک افتضاح بود من هم با شما موافق هستم! چون نسخه اول بازی اساسین کرید در برابر این نسخه حرفی برای گفتن ندارد! 

واناییهای EZIO  برای ساخت یک گیم پلی جدید...

از اسلحه دشمنان بر علیه شان استفاده بکنید...

او شناگری زیرک، شمشیر زنی با مهارت و فردی سریعتر نسبت به الطیر است؛ سرعت او در پیمایش دیوارهای ساختمانها و بالا رفتن از آنها واقعا مجذوب کننده تر از قبل درست شده است ضمن اینکه شما با ساختمانهایی به مراتب بلند تر از قبل طرف هستید، مانند گذشته بالا رفتن از یک ساختمان یا یک برج با گرفتن لبه ها و بالا رفتن صورت میگیرد. همان طور که در قسمت قبل نیز اشاره شد او میتواند در هر جمعتی خود را پنهان کند و مهم نیست جمعیت حتما باید رنگ لباس او باشد دقیقا بر خلاف شماره قبل که باید حتما دنبال پدران روحانی هم لباس میگشتیم. اینبار جوشش رفتاری EZIO با مردم و نگهبانها در بالاترین حد خود قرار گرفته است. سیستم جدید باعث میشود رفتار شما برایتان رسوایی و بدنامی به بار بیاورد؛اگر مراحل را طبق دستور العمل و مخفیانه پیش بروید این رسوایی گریبانگیرتان نمیشود ولی در عوض اگر بخواهید با کشتن دشمنان زیاد پیش روی کنید، مردم یا نگهبانانی که این رفتارها را ببینید باعث میشوند که شما شناسایی شوید و بعد برای یافتن و کشتن تارگتتان با مشکل بیشتری دست به گریبان بشوید. اگر رسوایی EZIO افزایش پیدا بکند، صدای زنگ خطر بلند میشود و اینجاست که شهرهای زیبای ایتالیای دوره رنسانس تبدیل به جهنمی برای EZIO میشود! دیزیلتز کارگردان مجموعه در این مورد میگوید: " وقتی شما بدنام میشوید، مراحل جدیدی به وجود می آید به طور مثال: باید آن افرادی که قیافه شما را دیدند یا در مورد شما حرف میزنند را به قتل برسانید. این باعث میشود که درجه بدنامیتان پایین بیاید و صفر شود و از این مراحل و قسمتهایی از این دست باعث میشود محافظان و نگهبانان دیگر توان شناسایی شما را نداشته باشند."

از دیگر ابداعات جدید گروه یوبی سافت برای این بازی در نمایش مهارتهای نبردی EZIO است. در سیستم قبلی نبردی هدف یک شمشیر بازی ساده فقط با یک شمشیر معمولی برای دور کردن دشمنان و بعد در موقع حمله دشمنان، با یک جایخالی کشتن آنها بود ولی بر خلاف الطیر و این سیستم قدیمی ؛EZIO سیستمی جدید و هیجان انگیز تر را پیش چشمان شما می آورد.EZIO میتواند به راحتی از تمام اسلحه های دشمنان استفاده کامل بکند تبر ، گرز، نیزه همه و همه قابلیت استفاده برای او دارد و هر کدام نیز برای خود حرکتهای خاص خودش را به نمایش میکشد.دکمه مخصوص حمله را نگهدارید و بعد با زدن دکمه های مختلف شما حرکات متفاوتی را شاهد هستید! که باعث میشود از نبردهایی که در بازی انجام میدهید لذت فوق العاده ای ببرید.

بخشی از اسلحه هایی که شما در درون بازی میتوانید از آنها استفاده بکنید.

شما اکنون منتظر مردان چاق نباشید که از انها خنجر های کوچک بدزدید! هر نگهبان ساده ای نیز ممکن است با خود خنجری داشته باشد از پشت به آنها نزدیک شوید تا چند تایی را برای خود بردارید! شما میتوانید دو هدف را همزمان و در عرض چند ثانیه پشت سر هم از بین ببرید برای اینکار میتوانید روی هوا به تارگت اولی چاقو بزنید و بعد بروی دومی بپرید! این مسئله بر افزایش سرعت و جذابیت بازی تاثیرات بسیار ویژه ای خواهد گذاشت. جنگیدن با دستهای خالی اینبار پیشرفتهای بسیار چشمگیری را در خود خواهد دید؛ اینبار EZIO هر کار کثیفی برای زنده نگه داشتن خود انجام میدهد! و از انجام هیچ کاری روی برگردان نیست! او اینبار میتواند در شرایط بحرانی خاک روی زمین را به درون چشمان دشمنان پرتاب کند و با اینکار دشمن گیج شده و او توان فرار را پیدا خواهد کرد. پائول تهیه کننده بازی در این مورد گفت:" EZIO هیچ وقت هیچ اسلحه ای(شمشیر) با خودش حمل نخواهد کرد، به جز تیغه های مخفی درون دستانش و همچنین چاقوهای کوچکی که توان پرتابشان را دارد؛ پس او اکنون در دعواها و نبردها احتیاج دارد تا از بدنش بیشتر از قبل استفاده بکند. پائول در این مورد ادامه میدهد:"برای این منظور ،EZIO قادر خواهد بود دست خالی از پس دشمنان بسیاری بر بیاید او میتواند مشت بزند، لگد بزند،جاخالی بدهد و حتی میتواند با سر به آنها ضربه بزند."

اسلحه دشمنان را از دستشان بگیرید...

با اینکه EZIO از نظر درگیری دست خالی بسیار کار آمد درست خواهد شد ولی او امکانات دیگری نیز خواهد داشت که تاثیرات غیر قابل باوری را روی بازی خواهند گذاشت. از جمله این امکانات میتوان به تیغه های مخفیEZIO که در دو دست او جاسازی شده اند اشاره کرد.این تیغه ها تفاوتهای عملی و ظاهری متفاوتی با نمونه بازی قبل دارند زیرا این تیغه ها کار مخترعی بزرگ و نابغه به نام لئونارد داوینچی هستند! پس کاراییهای بسیار بیشتری را نیز نسبت به نمونه قبلی در بازی خواهند داشت.پس اینبار باید شاهد باشید دو نفر که در کنار هم هستند همزمان توسط EZIO به قتل برسند! دیزیلتز(کارگردان)  در این مورد میگوید: "اینجا اساسین کرید 2 است بیایید اینبار دو تیغه را در بدن دشمنان فرو کنیم" و بعد با لبخند ادامه میدهد:" اگر شما واقعا در شماره قبلی در این مورد مهارت داشتید خیلی خوبه ولی باید بدانید در این شماره از بازی بیشترین کارکرد بین تمام اسلحه ها را تیغه های مخفی EZIO  دارند! اینجا یک هدف مشخص وجود دارد که در انتهای راه قرار دارد! و شما هم یک قاتل هستید که به دنبال کشتن هدف است؛ بدون اینکه به اسلحه ای احتیاج داشته باشد!"

یک تغییر در بازی...

برای کامل کردن بازی Assassin's Creed1 ، ماهها برای جمع آوری اطلاعات از شهرها و همچنین رفتارهای مردم و اطلاعاتی از نوع تاریخچه و پیشنیه آن شهرها وقت صرف شد. آنها میخواستند از بین اطلاعاتی که کسب کرده بودند مسائل جالبی که به ریتم بازی می آمد را برداشته و قسمتهایی را در بازی جای بدهند که به بازیشان بیایید و یا قسمتهایی را در آخرین تغییرات از بازی حذف کردند و نتیجه همه این کارها بازی Assassin's Creed1 شد! و در آخر به شکلهای مختلفی در ذهن مردم مختلف به جای ماند! برخی ها اصلا راضی نبودند، برخی ها کمی خوششان آمد و برخی دیگر آن را شاهکار دانستند ولی از اینها بگذریم بازی Assassin's Creed1 به سریعترین فروش تاریخ دنیای گیم دست پیدا کرد!! بازی Assassin's Creed1 چه خوب بود چه بد تمام شده است و اینجا نه فقط یک شماره 2 در جلوی اسم بازی وجود دارد بلکه یک بازی با ریتم و حالت و قیافه جدید دیده میشود پس بهتر است مسائلی که از گذشته بازی در ذهن دارید را سریعا به دست فراموشی بسپارید!نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

Jana
چهارشنبه 13 تیر 1397 11:37 ق.ظ
continuously і used to гead ѕmaller articles օr reviews thast ɑѕ ԝell clear
theiг motive, and that is alѕo happening wіtһ tһis article wһicһ I am reading
at this timе.
eye lashes
پنجشنبه 20 اردیبهشت 1397 03:38 ب.ظ
I'm really loving the theme/design oof your website. Do you ever run into any internet browser compatibility problems?
A few of my blog readers hqve complained about my site not operating
correctly in Explorer bbut looks great in Safari. Do you have any
ideas to help fix this issue?
depforce oral strip
جمعه 31 فروردین 1397 06:07 ب.ظ
Everyoe loves what yoou guyhs ted tto bee upp too. Suuch cleve work aand
coverage! Keeep uup tthe suuperb wordks guys I've ihcorporated yoou guiys too
myy persoal blogroll.
roman health reviews
جمعه 24 فروردین 1397 04:40 ق.ظ
Thɑnks tо my father wһo informed me concerning thiѕ website, tһis website is
in faⅽt amazing.
viagra super active review
پنجشنبه 23 فروردین 1397 10:57 ق.ظ
Thank yoս for tһe auspicious writeup. Ӏt in fact սsed to be a amusement account іt.
Glance advanced toօ more delivered agreeable fгom
yoս! Hⲟwever, how can we be in contact?
Tadalafil discount coupon
جمعه 10 فروردین 1397 12:05 ب.ظ
Ӏt's not my first time to pay a quick visit this web page,
i ɑm browsing tһis website dailly ɑnd
take gooⅾ information from here еverү day.
Lumigan otc
پنجشنبه 9 فروردین 1397 11:17 ق.ظ
I'm not sure exactly why but this weeb site is loading incrwdibly slow for me.
Is anyone else having this problem or is it a issue on my end?
I'll heck back later and see if the problem still exists.
mezo
سه شنبه 7 فروردین 1397 03:09 ق.ظ
Nоw I am going to do my breakfast, whеn havіng mу
breakfast сoming agаin to read additional news.
How do you grow?
چهارشنبه 5 مهر 1396 01:20 ق.ظ
Its like you read my mind! You seem to know a lot about this, like you wrote the book in it or something.
I think that you could do with some pics to drive the message home a bit,
but instead of that, this is magnificent blog. A fantastic read.
I'll certainly be back.
How do you get rid of Achilles tendonitis?
شنبه 1 مهر 1396 03:41 ب.ظ
I could not refrain from commenting. Very well
written!
foot issues
سه شنبه 28 شهریور 1396 05:40 ب.ظ
Hello there! I know this is kinda off topic however I'd figured I'd ask.
Would you be interested in trading links or maybe guest writing a blog article
or vice-versa? My blog addresses a lot of the same subjects as yours and I think we could greatly benefit from each other.

If you happen to be interested feel free to send me an email.
I look forward to hearing from you! Awesome blog by the way!
tightfistedidea94.exteen.com
جمعه 13 مرداد 1396 02:34 ب.ظ
Hi there! Would you mind if I share your blog with my myspace group?
There's a lot of people that I think would really appreciate your
content. Please let me know. Thank you
Foot Issues
یکشنبه 8 مرداد 1396 12:51 ق.ظ
Awesome! Its in fact amazing paragraph, I have got much clear idea regarding from this post.
Nathan
دوشنبه 25 اردیبهشت 1396 07:36 ق.ظ
Hi there! I know this is kinda off topic but I was wondering if you knew where I could find a captcha
plugin for my comment form? I'm using the same blog platform as yours and I'm having trouble finding
one? Thanks a lot!
manicure
پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396 07:29 ب.ظ
I am not sure where you are getting your information, but good topic.
I needs to spend some time learning more or understanding more.
Thanks for magnificent info I was looking for this information for my mission.
BHW
دوشنبه 28 فروردین 1396 11:41 ق.ظ
I every time used to read post in news papers but now as I am a user of internet so from now I am using net for content, thanks to web.
manicure
شنبه 19 فروردین 1396 06:13 ب.ظ
Attractive portion of content. I just stumbled upon your blog and in accession capital to say that I
acquire actually loved account your blog posts.
Any way I will be subscribing to your augment or even I success you access
consistently quickly.
manicure
دوشنبه 14 فروردین 1396 07:51 ب.ظ
Hello, after reading this awesome paragraph i am too happy to share my familiarity
here with colleagues.
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر