تبلیغات
بهترین وبلاگ اساسین کرید - داستان اساسین کرید2


درباره وبلاگ:

آرشیو:

آخرین پستها :

صفحات جانبی:

نویسندگان:

نظرسنجی:

آمار وبلاگ:


Admin Logo themebox

داستان اساسین کرید2

یکشنبه 14 آبان 1391-04:55 ب.ظ

در محلهای مخفی میتوانید دشمنان را قافلگیر کنید...

شماره اول بازی Assassin's Creed یک گیم پلی روان و بسیار ساده را در بطن خود می دیدید، ماموریت را در قسمت bureau آغاز میکردیم و بعد  از بدست آوردن اطلاعاتی از هدف باز به bureau برگشته و گذارش میدادید و باز به سمت هدف میرفتید و آن را میکشتید! بعد باز از دست دشمنان فرار میکردید و به bureau خود را میرساندید! این شکل گیم پلی ساده و با سلیقه طراحی شده بود ولی بعد از مدتی شما کاملا با روند بازی آشنا شده و آن را کاملا تکراری می دیدید. Assassin's Creed 2 این ساختار قدیمی خود را کاملا از بین برده است. دیزیلتز(کارگردان) در این مورد میگوید:" ما فکر کردیم، بیایم همه ی آن نوع گیم پلی را فراموش کنیم و جای آن حالت تکراری یک طراحی عمیق و صریح را در این مورد به نمایش بگذاریم." و ادامه داد:"احتمال وجود ساختمانی مانند قبل صفر درصد خواهد بود!!" باز یاد قبل بیفتید برای بدست آوردن اطلاعات چه نوع ماموریتهایی را انجام میدادید: کیف زنی، استراق سمع کردن،با مشت تحدید کردن ، از بلندیها دید زدن و همه و همه در مراحل و شهرهای مختلف تکرار میشد ولی اگر فکر کردید Assassin's Creed 2 نیز میخواهد همین ساختار یا حالا بگوییم! چند نوع ماموریت بیشتر را پیش بکشد در اشتباه هستید؛ اینبار شما شاهد بیش از 16 حالت کاملا متمایز از انواع و اقسام و با شکلهای مختلف هستید،برخی از ماموریتها خاص همان شهر و همان کاراکتر(هدف) طراحی شده است که واقعا رویایی به نظر میرسد!بهتر از این، این مراحل به ندرت پشت سر هم و به صورت مکرر تکرا میشوند و در برخی موارد چند نوع حالت ماموریتی به صورت متداول پشت سر هم قرار میگیرد و یک نوع ماموریت تازه را به وجود می آورد مثلا در قسمتی از بازی : EZIO به دنبال یک زن اشراف زاده برای پیدا کردن محل زندگیش که اطلاعات حیاتی در آنجا وجود دارد است بعد از کمی تعقیب زن؛متوجه میشوید یک سری قاتل برای کشتن زن به او حمله ور شده اند در همین حین EZIO باید با آنها دست و پنجه نرم کند و نگذارد زن آسیبی ببینید و زن را به سلامت از بین خیابانها تا کانالهای ونیز ببرد در اینجا آنها سوار قایقهایی میشوند ولی قاتلان دست از تعقیب بر نمیدارند و EZIO تا وقتی که زن به محل امنی برسد باید از او محافظت بکند.

مراحل استراق سمع کردن و همچنین کیف قاپی به نوعی از بازی حذف شده اند و مراحل فعال تر و سریعتری در بازی جایگذاری شده است؛ مثلا تعقیب مخفیانه ی یک زن در میان جمعیت انبوه یک بازارچه یا تعقیب کردن مردی که بسیار سریع به سمت بیرون از شهر در حرکت است و گرفتن او قبل از اینکه از شهر خارج شود گوشه ی کوچکی از مراحل جانبی بازی را شکل میدهند. دیزیلتز (کارگردان) مجموعه در این مورد میگوید: "وقتی شما اجزاء داستان سرایی را در درون مراحل مختلف ببینید خواهید فهمید با یک تجربه کاملا متفاوت نسبت به قبل رو به رو هستید." و بعد در اینباره ادامه داد:" حالا با خودتان فکر کنید چقدر تفاوت هم از نظر حس و هم از نظر ظاهری بازی ما با GTA خواهد داشت. از همین رو باز ما تصمیم گرفتیم همان رویکرد گذشته را اتخاذ کنیم. اما ما میگویم بیاییم مراحل را پشت سرهم و مانند یک صحنه در جریان بگذاریم! مانند رودی که در جریان است تا مراحل مجذوب کننده تر بشوند.پس شما بازی را با یک نقل و انتقال آغاز میکنید که آن ناگهان به یک تعقیب و گریز هیجان انگیز تغییر شکل پیدا میکند! و همین طور مراحل پشت سر هم و بدون وقفه و به صورت کاملا متمایز یافته و داستانی در جریان هستند تا شما با کشتن هدف اصلیتان ماموریت و مرحله را به پایان برسانید. ما فکر میکنیم مراحل بازی مثل روده هایی در هم تنیده ای هستند که با هم در ارتباط سریع هستند،مراحل پشت سر هم و در ارتباط با هم ادامه پیدا میکنند." این جریان تا 200 ماموریت متمایز را در درون خود دارد که هر کدام سنگ ریزه های هستند و تا در کنار هم و به صورت جاری پشت سر هم نباشند شکل واقعی بازی را به شما نشان نخواهند داد. هر ماموریت شکل و نوع رفتار خاص خود را پوشش خواهد داد و بعد از انجام چند مرحله شاید حتی در آرزوی انجام یک ماموریت مانند گذشته در مرحله حاظر را بکنید اما در این روند در جریان به ندرت "تکرار" وجود خواهد داشت!

وسیله پرنده داوینچی!(بیشتر بدانید3)

وسیله پرنده داوینچی...

*********

در ماوراء تمام قسمتها و حالات جدیدی که در بازی دیده خواهد شد مسئله ای بسیار حیرت انگیز وجود دارد؛یکی از مراحل که در نوع خود بی نظیر ساخته شده است!و نشان میدهد که بازی Assassin's Creed2 هیچ نشانه ای از بازی قبلی را ندارد بلکه همه چیز فوق العاده به نظر میرسد.یوبی سافت قصد دارد تا در قسمتهای مختلف EZIO را به سمت پیشرفت و تکاپو ببرد و در یکی از مراحل در جهت همین پیشرفتها قصد ساخت یک مرحله بی همتا را در دنیای گیم دارد؛ ساختار این ماموریت حتی از انتظارات عادی ما نیز پای خود را فراتر گذاشته است! مطمئنا یکی از بیگانه ترین و متحیر کننده ترین کارهایی که یوبی سافت در دست ساخت در بازی دارد وسیله پرنده داوینچی است! که طراحی شده از وسیله ای مثل گلایدر البته نسبت به آن دوره زمانی این وسیله اشکالات زیادی نیز دارد! پس کنترل راحتی در انتظار شما نیست پس اصلا یاد بازیهایی چون Far Cry 1 نیفتید! چون اینجا شما در بالای ساختمانهای زیبای ایتالیای دوره رنسانس باید به پرواز کردن بپردازید! EZIO  برای نجات دادن یکی از متحدهای خود باید در یکی از قسمتهای بازی در تاریکی شب به دل آسمان شهر بزند در این مرحله دیگر متحدان برای EZIO  آتشهایی روشن میکنند تا در تاریکی شب او بتواند راه درست را تشخیص دهد!EZIO باید در این قسمت مانند یک خلبان نگذارد تا این وسیله پرنده به زمین سقوط کند و خود را به متحد خود برساند و او را نجات دهد!(به نظر میسره او قصد نجات کاترینا اسفروزا(اطلاعات بیشتر قسمت اول) در بالای اون برج را دارد!!واقعا چه شود!!)

*********

پروزاری بلند از EZIO....

ساختمان ساختاری ماموریتها اینبار در تکاپو و تقلا برای افزایش هر چه بیشتر تنوع  نمایشی بازی است،حتی عنصرهای ساده و کوچک قبل نیز در حال تغییر شکل دادن هستند مثلا محلهای پرش از بلندی یا مخفی شدن در آنها مانند قبل از ساختارهای یکسانی برخوردار نیستند یک سبد پر از ماهی که برای ماهیگیر پیری است، اینبار محل خوبی برای مخفی شدن شما است! از بلندی ها به درون این محلها که در برخی موارد در درون قایقها هست بپرید تا مخفی شوید!این تنها یک مثال بود و شما میتوانید در انواع و اقسام محلها شیرجه زده و یا مخفی شوید! اینبار مانند گذشته عنصری تکراری در بازی مانند یک سری کاه یا یک محل در پشت بام شما را یاد پنهان شدن نمی اندازد؛ تعداد سربازان دشمن در جای جای بازی بیشتر شده است و در عوض هر سوراخی برای شما محلی برای به آرامش رسیدن و مخفی شدن است. در بازی شما شاهد انواع و اقسام مختلفی از دشمنان و سربازان هستید که رفتارهای متمایزی در رو به رو شدن با شما انجام میدهند؛ سیستم مهارتی شما که در بالا صحبتش را کردیم که واقعا پیشرفت کرده است ولی در مقابل دشمنان نیز از حرکات زیادی برای نابودی شما استفاده میکنند و مهارتهای زیادی در آنها گذاشته شده است؛آنها به صورتهای مختلف EZIO  را شکار میکنند حتی در موقعیتی که شما باورش را هم نمیکنید آنها سر میرسند و برای شما دردسر ایجاد میکنند! سیستم سلامتی بازی تغییرات زیادی را در خود میبینید اینبار شما با زخمی شدن "Sync"های خود را مانند قبل از دست خواهید داد ولی اینبار منتظر پر شدن آنها به صورت اتوماتیک نباشید! بلکه باید به دنبال پزشک بگردید؛ معمولا پزشکها در محلهای مشخصی در کنار خیابان ایستاده اند که در صورت لزوم شما را مداوا میکنند.

آیتمهای جمع آوری کننده نیز در بازی مانند پرچمهای بازی قبلی جاگذاری شده اند، این آیتمها معمولا در جاهایی گذاشته میشوند که کمتر فکر میکنید در آنجا چیز بدرد بخوری باشد!(مثل نسخه قبل) پس پیدا کردن آنها در نوع خود سخت ولی جذاب طراحی شده است. در این مورد دیزیلتز (کارگردان) میگوید: " اینبار فقط بدنبال یک سری پرچم نباید بگردید، اکنون تندیس های بیشتری برای جمع آوری شما گذاشته شده است مثلا: مقداری سکه طلا و چیزهایی از این نوع که همه آنها پاداشهای مستقیم برای شما هستند و در بازی تاثیر گذار خواهند بود."

تاریخ جدید؛دشمنان جدید(بیشتر بدانید4)

بخشی از دشمنان موجود در بازی...

*********

نبردها در نسخه اول بازی عامل بالقوه ای برای رشد معیارهای خسته کنندگی و یکنواختی بازی بودند. قالبا اکثر دشمنان حرکات ، رفتارها و درگیریهای یکسانی را از خود نشان میدادند.بازی جدید به شما یک سری دشمنان جدید را معرفی میکند،که هر کدام با رفتار و نوع نبرد خاص خودشان و با نقاط قوت و ضعف خودشان با شما رو به رو خواهند شد! دیگر نباید منتظر باشید با روشهای مشابه هر دشمنی را پیش رو بردارید بلکه اینبار با نبردهایی فوق العاده هیجان انگیزتر رو به رو خواهید شد .اینبار شما در درون بازی با درجه بندیهای مختلفی از نیروهای نظامی برخورد خواهید کرد که ویژگیها و هوش خاص خودشان را در بازی به نمایش خواهند گذاشت.آنها شامل کمانداران، گرز داران، تبر داران، نیزه دارن، شمشیرزنان حرفه ای، جنگجویان سلطنتی و از این دست هستند. جنگجویان به دسته های مختلفی تقسیم میشوند؛ جنگجویان ممتاز که سطح نبردی فوق العاده ای دارند و نبرد با آنها بسیار سخت است و همچنین جنگجویان عادی که به صورت گله ای به سمت شما حمله ور میشوند! اینبار همه دشمنان نمیتوانند مانند قبل از دیوارها بالا بروند بلکه دشمنان چابک خنجر بدست هستند که شما را تا بلندیها تعقیب میکنند تا شما را نابود کنند پس منتظر نباشید هر دشمن با زره سنگینی با گرفتن دیوارها خود را به بلندیها برساند! برخی دشمنان با داشتن شمشیرهای بسیار سنگین که با دو دست آنها را میگیرند نبرد را برای شما بسیار سنگین میکنند؛ نیزه دارها بیشتر دور می ایستند و نیزه را به سمت EZIO  میگیرند! در بازی هر گروه دارای رهبری ممتاز است که اگر او زنده باشد دشمنان تلاش بیشتری برای کشتن شما از خود نشان میدهند در حالی که با کشتن او میتوانید دشمنان را با مهارت خود متحیر کنید و بترسانید! تا بتوانید به راحتی آنها را از پیش رو بردارید و مسئله جالب اینکه دشمنان اگر فکر کنند شما در آن نزدیکی داخل محلهایی مخفی شدید با شمشیر یا نیزه خود به داخل محلهای مخفی فرو میکنند تا شما را شناسایی کنند! در کل نبردها زیباتر، هوشها بالاتر و واقعی تر درست شده است و ما را بسیار امیدوار کرده است.

*********

تغییر به سادگی ایجاد نمیشود...!

240 نفر= تیم بسیار بزرگ با دانشهای مختلف با ایده هایی جدید...

240 نفر به صورت کاملا مستقیم در هنر ساخت بازی Assassin's Creed II شرکت میکنند که اکثر آنها در ضمینه ساخت نسخه اول بازی نیز حضوری پر رنگی داشتند. هر کدام از این نفرات نقش تکه های یک پازل را برای ساخت هر چه بهتر بازی نسخه دوم ایفا خواهند کرد!تکه هایی که باید در کنار هم چیده بشوند تا بازیی با نام Assassin's Creed II شکل گیری شود. همه مشغول انجام وظیفه خود هستند، وظیفه ای که از قبل توسط کارگردان و تهیه کننده مجموعه به آنها واگذار شده است! حرکات نبردها و همچنین اثرات کنش و واکنشی با دنیای بزرگ بازی در شب و روز! هنوز در دست ساخت توسط سازندگان است. سیستم کنترلی بازی نیز زیر نظر متخصصاص گروه در حال طرح ریزی ها طبق نوع پلتفورم و بر پایه کارایی آن در حال درست شدن است. بازی در برخی موارد مانند نسخه قبلی است و تغییرات زیادی در آن قسمتها دیده نمیشود مثلا سوار کاری با اسب وجود دارد و همچنین بالا رفتن از برج ها و دید زدن نیز تکرار میشود. به هر حال حالت بازی جدید است،سندیت تاریخی هنوز در اولویت های اصلی قرار دارد(تایید نمیکنم! در نسخه اول صحت تاریخی ندیدم!) از همین رو آنها از تاریخ شناسان دانشگاه نوتردام کمکهای زیادی را گرفته اند.این دوره از زمان که بازی در آن در گذر است واقعا فوق العاده  و غیر قابل باور است و پر شده از اتفاقات مختلفی که در دل این بازی نیز میتوانید بسیاری از آنها را مشاهده کنید.در یک اتفاق زشت ولی واقعی رهبر خانواده Pazzi سعی کرد یکی از سیاست مدارن بزرگ ایتالیا یعنی لئونارد زو دی میدیسی را که در یکی از مراسم یکشنبه عیدپاک شرکت کرده بود را ترور کند. در این اتفاق برادر مدیسی بعد از زخمی شدن کشته میشود ولی خود مدیسی فرار میکند. مدیسی و هم پیمانان او با اعتصاب و جنگ و درگیری جنگهای خیابانی شدیدی را بر علیه خانواده Pazzi  به وجود آوردند، ولی در اخر نتوانستند خیانتکار خانواده Pazzi  را از بین ببرند.اتفاقات شلوغ و پر هم همه ای از این دست واقعا کمی سخت و غیر قابل باور است که چطور تیم یوبی سافت قصد طراحی و پیریزی این اتفاقات را در بطن یک بازی در حال جوشش و حرکت دارد! به تصویر کشیدن ایتالیایی که در آن موقع نیز محل باندهای مافیایی و خانواده هایی از این دست بود! واقعا سخت و حساس است!پرش از دوره ای از گذشته و آمدن در دنیای جدید دوره رنسانس کار بزرگی است و این تغییرات به سادگی قابل نفوذ به بازی نیست،این تغییرات یک گروه بزرگ و پر امکانات و پر تمرکز را طلب میکند تا یک بازی بزرگ تاریخی را درست کنند.صداهای موجود در بازی اینبار احساسات متفاوتی را به بازیکن منتقل خواهند کرد، احساساتی که به جو و نوع حالت خانواده های مافیایی بازی بیشتر بیاید! و بازی را به سمت شنیدنیهایی بیشتر سوق میدهد، با عبور از کش مکش و درگیریهای درون بازی که در هر گوشه ای دیده میشود شما نوع خاصی از صداگذاری را خواهید شنید که کمتر شنیده شده است!اینجا شهری وجود دارد که در حال تغییرات ناگهانی است و صداهای این نوع تغییرات در تمام قسمتهای شنیده میشود!

در نوک پیکان داستانی بازی همه چیز برمیگردد به دو فرقه! فرقه هایی که سالهاست با هم در مشکل و جنگ هستند! نام این فرقه های نام آشنا فرقه اساسین و تمپلار است.داستان بازی باز به درون این دو فرقه نفوذ کرده است و کش مکشهای این دو را به تصویر میکشد.دیزیلتز (کارگردان) در این مورد میگوید:" فرقه Templar و Assassin به صورتی کاملا مخفی و زیر زمینی شده اند" و ادامه میدهد:" شما آنها را نمیبینید ولی آنها همه جا هستند!و آنها هنوز در جنگ و نزاع هستند." یک چیزی پشت همه این درگیریهای خانواده های بازرگانان، مناطق مختلف شهری، پاپهای دروغ گو  و ارگانهای سری است و آن چیزها گروهای Templar و Assassin هستند.....نظرات() 
تاریخ آخرین ویرایش:- -

http://viabiovit.com/how-to-use-viagra.html
سه شنبه 23 مرداد 1397 02:55 ق.ظ

Wow loads of great facts!
online viagra order how can i order viagra online where can i buy viagra without buying viagra online without prescription viagra uk prescription buy viagra walgreens purchase viagra uk buy real viagra buy viagra tesco buy cheap viagra pills online
Cialis generic
یکشنبه 21 مرداد 1397 10:09 ب.ظ

You actually said that terrifically.
cialis canada on line generico cialis mexico how do cialis pills work buy cialis sample pack cialis farmacias guadalajara when can i take another cialis we recommend cheapest cialis side effects for cialis cialis 30 day sample only now cialis for sale in us
Cialis canada
جمعه 7 اردیبهشت 1397 06:40 ب.ظ

Thank you. I appreciate this!
canadian cialis cialis generic if a woman takes a mans cialis non 5 mg cialis generici cialis 5mg price cialis best achat cialis en suisse click here cialis daily uk achat cialis en suisse viagra cialis levitra
Cheap viagra
سه شنبه 4 اردیبهشت 1397 03:11 ق.ظ

Good material. Thanks a lot.
can you really buy viagra online buy viagra online uk cheap where to buy cheap viagra safe buy viagra online order viagra online how to get viagra free how to buy real viagra viagra uk prescription is it legal to buy viagra online from canada online viagra
Cialis generic
جمعه 17 فروردین 1397 06:54 ب.ظ

Thanks! Very good information.
cialis cuantos mg hay cialis canadian drugs cialis australia org brand cialis nl cialis 100 mg 30 tablet cialis professional from usa cialis side effects dangers 40 mg cialis what if i take price cialis per pill cialis prices
Cialis 20 mg
جمعه 3 فروردین 1397 03:08 ب.ظ

Good stuff. Kudos.
safe dosage for cialis buy cialis cheap 10 mg walgreens price for cialis buy cialis cheap 10 mg only best offers 100mg cialis cialis side effects cialis reviews costo in farmacia cialis deutschland cialis online cialis 20mg
CialisWoone
یکشنبه 27 اسفند 1396 09:57 ب.ظ

Helpful write ups. Cheers.
cialis pills boards cialis australian price tarif cialis france tadalafilo we recommend cialis info click now buy cialis brand cialis tablets for sale cialis uk cialis reviews cipla cialis online
How did the Achilles tendon get it's name?
شنبه 1 مهر 1396 03:55 ب.ظ
Hey There. I found your blog using msn. This is a really well written article.

I'll make sure to bookmark it and return to read more of your useful information.
Thanks for the post. I will definitely return.
foot pain
دوشنبه 27 شهریور 1396 11:21 ب.ظ
Yesterday, while I was at work, my cousin stole my iphone and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so
she can be a youtube sensation. My iPad is now destroyed and she has 83 views.
I know this is completely off topic but
I had to share it with someone!
How do you stretch your Achilles?
سه شنبه 17 مرداد 1396 02:15 ب.ظ
It's actually a nice and useful piece of information. I am happy that you simply
shared this helpful information with us. Please stay us up to date like this.
Thank you for sharing.
tiffaneyvanderweel.wordpress.com
شنبه 14 مرداد 1396 05:40 ب.ظ
I'll immediately seize your rss feed as I can't find your email subscription link or e-newsletter
service. Do you have any? Kindly let me understand in order that I may subscribe.
Thanks.
BHW
سه شنبه 29 فروردین 1396 12:37 ب.ظ
Whats up very cool blog!! Guy .. Beautiful ..
Superb .. I will bookmark your blog and take the
feeds additionally? I'm satisfied to seek out a lot of useful information here within the submit, we need develop more strategies on this regard, thank you for sharing.
. . . . .
manicure
سه شنبه 15 فروردین 1396 03:15 ق.ظ
Hi there! Do you know if they make any plugins to safeguard against hackers?
I'm kinda paranoid about losing everything I've worked hard on. Any suggestions?
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر